Kurs autobusu szkolnego na listopad

Znak autobus

W związku z przejściem szkół na pracę zdalną ulega zmianie rozkład jazdy autobusów.

Autobusy będą wracały po godzinie 13:00. Nie będzie autobusów po godzinie 15:00.




     
Lutol 06:45  
Małowice 06:50  
CHOCIMEK LEŚNICZÓWKA 06:55  
CHOCIMEK, wieś 07:00  
Mokra 07:02  
LUBSKO SP3 07:05  
LUBSKO SP1 07:10  
     
DĄBROWA 07:20  
KAŁEK, SKRZ. 07:25  
TYMIENICE, OSIEDLE NŻ 7;30  
TYMIENICE I 07:31  
TYMIENICE II, NŻ 07:32  
GRABKÓW 07:35  
GÓRZYN SP 07:40  
GOZDNO 07:45  
CHOCICZ 07:50  
GÓRZYN SP 07:55 13:20
     
     
LUBSKO 6,40  
GÓRZYN SP 6,55  
JANOWICE  7,05  
MAŁOWICE 7,09  
LUTOL, WIEŚ 7,15  
LUBSKO  7,25  
TUCHOLA Żarska I  7,40  
Stara Woda 7,45  
Białków 7,55  
NOWINIEC 8,00  
Lubsko 8,10  
Chełm Zarski 8,20  
Dłużek 8,25  
LUBSKO 8,35 13;20

 

Kategoria treści: 

Kontakt

Urząd Miejski w Lubsku
Plac Wolności 1
68-300 Lubsko
telefon:  68 457 61 01, 457 61 15
fax:  68 457 61 00

Rachunek Bankowy Gminy:
PKO Bank Polski
Nr rachunku:
42 1020 5402 0000 0502 0267 7714

Informacje

Godziny otwarcia Urzędu:
Poniedziałek 7:30-17:00
Wtorek, środa, czwartek 7:30-15:30
Piątek 7:30-14:00.
 
USC od poniedziałku do piątku:
7:30-14:30
 
Burmistrz przyjmuje: poniedziałek 12:00-17:00
 
Godz. otwarcia kasy na stronie bip.lubsko.pl